0 212 691 15 95
Anasayfa / Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak, Başakşehir sakinleri tarafından en çok tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olmanın haklı gururu ile siz değerli müşterilerimize özel olarak kaleme aldığımız bu yazımızda, halı yıkamanın tüm detaylarını paylaştık.

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Artan sermayeye bağlı olarak günümüzde birçok yeni sektör ortaya çıkmaktadır. Yeni sektörlerin ortaya çıkmasıyla iş alanlarının artması da kaçınılmazdır. Yeni yeni hız kazanan aslında uzun zamandır var olan bu sektörleri başında hiç şüphesiz temizlik sektörü gelir. Bu sektör içinde en çok boy gösteren ise halı yıkamadır. Halı yıkama şirketlerini her il veya ilçede bulmak mümkündür. Fakat bizden başka kaliteli ve profesyonel hizmet veren bir şirket bulabilir misiniz? İşte bunu bilemeyiz.

Başakşehir Halı Yıkama olarak sizlere 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden randevu hizmeti vermekteyiz. Halılarınızın yıkanmasından, kullandığımız temizlik ürünlerine, tüm yıkama işlemi detaylarından fiyat bilgilerine kadar merak ettiğiniz tüm soruların cevabı için bizleri arayabilirsiniz.

Üstün Hizmet Anlayışı Olan Tek Kuruluş Başakşehir Halı Yıkama

Öncelikle Başakşehir Halı Yıkama fabrikası web sayfamıza hoş geldiniz.

Halı, kilim, koltuk, yorgan ve battaniyeleriniz ücretsiz servis hizmetimiz ile evinizden alınıp, gerekli temizlik ve overlok işlemleri yapıldıktan sonra evinize teslim edilmektedir.

Büyük bir alanda kurulmuş olan fabrikamızda; halı ıslatma havuzları, çift döner başlıklı otomatik halı yıkama makineleri, showroom, santrifüj ve kurutma odaları bulunmaktadır. Özel temizlik sistemleri ile zor lekelerin temizliği yapılan halılarınız kurutma odalarında güneş görmeden özel olarak kurutulur. Tüm ev tekstil ürünleriniz tamamen hijyenik ortamlarda, çevreye ve ürününüze zarar vermeyen temizlik ürünleri, halı yıkama sabun ve şampuanları kullanılarak el değmeden temizlenmekte ve özel ambalajları ile kapınıza kadar teslim edilmektedir. Hijyenik ortamda hizmet, kusursuz halı yıkama, koşulsuz müşteri memnuniyeti,  ve ekonomik fiyatlandırma ilkeleri ile çalışan firmamız, sektörde üstün hizmet anlayışıyla iş yapan örnek kuruluştur.

Halı ve kilim yıkama, yerinde halı yıkama, buharlı yıkama çeşitleri, köpüklü yıkama ayrıca ev temizliği, ofis temizliği, otel temizliği, villa temizliği, cami temizliği, inşaat sonrası temizlik ve halı yıkama konusunda diğer Başakşehir ve Bahçeşehir temizlik şirketi olarak en iyi hizmeti sağlayan uzman kadromuz; yün halı, Isparta el dokuma halı, duvardan duvara halı yıkama yapmaktadır. Hijyen konusunda olabildiğince titiz davranan şirketimizin halı yıkama kompleksinde, halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan kişiye özel yıkanmaktadır. Verdiğimiz hizmet sadece halı yıkamakla sınırlı kalmayıp kurulama, paketleme ve servis ile müşteriye teslim veya müşteriden teslim alma gibi işlemleri kapsamaktadır. Küçük ölçekli bir işletme olarak çıktığımız halı yıkama yolunda, ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmimiz sayesinde kısa sürede tanınmış ve müşterilerinin kalbinde taht kurmuş bir firma olarak büyümeye devam ediyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama Fabrikası Halı Yıkama Aşamaları

İstanbul’un gözde semtinde hatırı sayılır, size güven veren, ruhsat sahibi, bireysel olduğu gibi kurumsal hizmet veren,  sağlığınızı ve cebinizi düşünen, ücretsiz servis hizmeti bulunan ve profesyonel bir halı yıkama firması olan Başakşehir Halı Yıkama fabrikasını tercih edin.

Halının Faydası mı Olurmuş Diyenler

Yumuşaklığı ve hız kesici etkisi sayesinde ev içinde her yaştan insan için güvenli bir ortam sağlar. Özellikle küçük çocukların, engelli bireylerin ve yaşlıların bulunduğu her türlü kaygan zeminde kayıp düşme tehlikelerini önlemek amacıyla halı kullanımı gereklidir. Halılar kayma ve düşmelere karşı korumakla kalmayıp herhangi bir düşme sırasında yaralanma ihtimallerine karşı koruyucu rol üstlenirler.

Yüzeyindeki tüysü yapısıyla özellikle kış aylarında vazgeçilmez bir sıcaklık hissi verir.

Yaşam alanımızı saran her türlü renk ve dokudaki halılarımız evimizde tamamlayıcı ve vazgeçilmez bir dekorasyon aracı olmuştur.

Cep telefonu, bilgisayar, tablet, LCD televizyon gibi onlarca çeşit teknolojik ürünün çıkardığı gürültü, halılarınızın ses yalıtım özelliği sayesinde hapsedilmektedir. Aynı zamanda halılar, aşırı sıcak ya da soğuk havalarda bulunduğu ortamda yalıtım imkanı sağlar.

Halı Yıkama ve Kullanımında Kullanıcı Hataları

Yıkama Hataları: Halı süpürme veya silme esnasında halıların dokuma tekniğine (tüy yatımı vb.) dikkat edilmelidir. Özellikle halınızın saçak kısımlarına dikey hareket uygulamamalısınız.

Çürüme: Su basması veya eve yağmur suyunun sızması sonucu nemli ve rutubetli odalarda, görülebilecek en tehlikeli durum halınızın çürümesidir.

Dökülme: Kullandığınız ayaklı eşyaların (masa, sandalye) ayaklarının olduğu bölgelerde halınızın dokusunun bozulmasıyla o bölgede zamanla dökülme meydana gelir.

Kırık: Halıyı serdiğiniz alana sığdıramadığınızda, halıları bulunduğu alana sığdırmanın en kolay ve yanlış yolu halının kenarlarını katlamaktır. Düzeltilmesi mümkün olmayan kırıkların oluşmaması için halılarınızı kesinlikle katlamaktan kaçının.

Halı Kullanımında Tavsiyeler

Şikâyet ve Geri Bildirim İmkânı

Başakşehir Halı Yıkama kapsamında hizmet veren çalışanlarımızın bilgili, tecrübeli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere tam güven vereceklerinden hiç şüpheniz olmasın. Kayaşehir halı yıkama ve Başakşehir halı yıkama olarak; siz kıymetli müşterilerimize sağlıklı ve ferah bir yaşam alanı sunmak için bizlere bir fırsat vermek adına halı yıkama Başakşehir 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ve her türlü şikayet ya da geri bildirimde bulunabilirsiniz.

0 212 691 15 95