0 212 691 15 95
Anasayfa / Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Dünya kültüründe halı kullanımı kadar halı yıkama işlemi de büyük önem arz etmektedir. Halılar hayatımızın her alanında yer edinmiş eşyalardan birisi olarak çok miktarda bakteri, kir ve toza maruz kalmaktadır. İşte bu noktada 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34 numaralı çağrı merkezimizi tıkladığınızda, imdadınıza Bahçeşehir Halı Yıkama servisimiz yetişecektir.

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Evinizde en çok temas ettiğiniz eşyaların başında gelen halılarınızın, sağlık açısından tehlikeli bir potansiyel olduğu gerçeğini sizlere açıklamak için halı yıkamanın ne kadar ehemmiyetli olduğunu anlatacağız. Zaten Türk aile yapısı olarak, insanlar halılarını her yıl yıkama ihtiyacı hissetmektedir. Ancak teknolojik imkanlar kullanılmadığı için halılarınız mikrop ve kirlerden arındırılmaktan ziyade ıslatıldığıyla kalmaktadır.

Hızla yükselen apartmanlaşma yarışı, günümüzde çalışan bayanların çokluğu ve değişen sosyoekonomik gibi durumlar gerekçesiyle halı yıkamanın bir sektör haline gelmesi kaçınılmaz olmuştur.

Yediğimiz içtiğimiz gıdalara varana dek merdiven altı üretim yapan firmalar olur da, halı yıkamanın çakma sektörü olmaz mı? İnsanları sadece para tuzağına düşürmek amaçlı kurulan ve sektörle ilgili herhangi bir bilgi, deneyimi veya gerekli teçhizata sahip olmayan firma görünümlü bu tuzaklara kanmayın. Bizim gibi işini son derece ciddi manada yapan donanımlı ve saygın firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Halı Yıkama Aşamalarımız

 

Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Halı Türleri

Gelişen teknoloji bağlamında her sektörde olduğu gibi halıcılık sektöründe de çeşitlenmeler arttı. Her halının cinsine göre profesyonel şirketimiz tarafından uygun yıkama metotları uygulanarak sorunsuz bir şekilde yıkama işlemi yapılmaktadır. Bahçeşehir Halı Yıkama servisi olarak yıkama yaptığımız halı çeşitlerinden bazıalrı:

Isparta halı, Bünyan halı, Hereke halı, Nepal halı, Ladik halı, İpek halı ve Antika halı. Bunlar gibi çok özel halılarınızın yıkama işlemi, uzman kadromuz tarafından oldukça kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Kullanıcı Hataları

Evlerinizde halı süpürürken veya silerken mümkün oldukça halının dokuma tekniğine uygun olacak şekilde, özellikle saçak kısımlarına dikey hareket uygulamadan işleminizi gerçekleştirmeye çalışın. Sürtünme hareketini, halınızın tüy yatımına paralel olarak yapmalısınız ki, halınızda deformasyon meydana gelmesin.

Evde kullanılan masa, sehpa, sandalye vb. eşyaların sürekli hareket ettirilerek kullanılması sonucu bu eşyaların ayak kısımlarının olduğu yerlerde halının dokusu bozulur ve zamanla dökülme meydana gelir.

Evi su basma, kapı ve pencereden su sızma, nemli ve rutubetli oda gibi durumlarda, halınızdaki çürüme olayı sıkça karşılaşılan bir durumdur. Bu tür durumlara maruz kalmış halıları ne kadar kurutsanız da, artık çok geçtir ve halınız çöpe atılmaya mahkumdur.

Salonun ortasına sığdıramadığımız halıları, kenarından kıvırarak o alana sığacak hale getiririz. Bu da yetmez gibi üstüne kitaplık, çekyat gibi ağır eşyalar koyarız. Haliyle halı da çok net bir deformasyon oluşur. Siz de, halılarınızın kırılmasını istemiyorsanız, asla bir yerini katlamayın.

Evinizde fazla veya hatırası olan bir halıyı saklamak için ambalaja koyduğunuzda, torba içerisindeki buharlaşma nedeniyle, içinde uzun süre havasız kalan halınızda, zamanla küflenme ve mantar oluşur. Bu da, zamanla yerini çürüğe bırakır.

Güveler genellikle halıların arka tarafını yer ve bu yüzden sorun ön taraftan hissedilmez. Ancak yıkama esnasında fırça basıncına maruz kalan halıda dökülmelerin yaşanmasıyla fark edilir.

Halı, kilim, paspas gibi ev tekstil ürünlerinin güneş ışınlarına doğrudan ve fazladan maruz kalmasıyla, halı renklerinde ağarmalara (solma) neden olur.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikasını Tercih Etmeniz İçin Çok Neden Var

Her geçen gün artan deneyim ve hizmet kapasitemiz ile çağdaş temizlik anlayışımızı birleştirerek, İstanbul’da sektörün ön sıralarına yerleşmeyi başardık.

 

Nitelikli ve saygın bir işletme olarak, bahsettiğimiz hususların hepsine riayet ederek halı yıkama işlemini profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Halılarınızı güven dolu ve deneyim sahibi ekiplere teslim etmek istiyorsanız, hiç düşünmeden bizi tercih edebilirsiniz. İstanbul’un hemen hemen her semtinde, hizmet yelpazemizi geliştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca sadece halı yıkama yapmakla kalmayıp, evde yıkamakta zorlandığınız tüm ürünlerinizin temizliğini ve bakımını yapmaktayız. Halı yıkama servisimizi tercih eden siz kıymetli kullanıcılarımıza bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Hizmetimiz İle Birlikte;

-Halılarınız mükemmel bir şekilde temizlenir.

-Halılar özel şampuanlarla yıkandığı için güzel kokar.

-Halılarınız dezenfekte edildiği için artık alerji yapmaz.

-Halınızın renginde ve yapısında deforme olmaz.

-İsteğinize bağlı olarak tamir hizmeti (Overlok, Saçak kesimi) verilir.

Bahçeşehir Halı Yıkama

Tam Güven

Kapınızdan ücretsiz aldığımız halılarınızı temiz, özenli, deneyimli ve güvenli bir hizmet kapsamında, halılarınıza Başakşehir merkezli yerimizde gerekli yıkama işlemlerini yapıyoruz ve daha sonra güler yüzlü ekibimiz, ücretsiz servis anlayışımızla hızlı bir şekilde kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Kaliteli Temizlik

Standartların üzerinde bir temizlik anlayışına sahibiz ve daima bu anlayışla hizmet veririz.

Uzman Kadro / Son Teknoloji Ekipman

Halı yıkama işi; uzmanlık, profesyonellik ister. Bunların yanı sıra, kaliteli temizleyiciler ve son teknoloji makineler kullanmak da bu işin olmazsa olmazıdır.

Ücretsiz Servis / Hızlı Teslimat

Halı yıkama öncesi ve sonrasında sunduğumuz tüm servis hizmetlerimiz ücretsizdir.

Sipariş ve teslimat arasındaki süreyi olabildiğince en az süreye indirerek zamanında teslimat yaparız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizi sürekli takip eder, kalitemizi ve güler yüzlülüğümüzü daima artırarak mutlu müşteri portföyü sağlamaya çalışırız.

İstanbul’da hatırı sayılır bir halı yıkama firması olarak, tecrübemiz bünyesinde siz değerli müşterilerimize birkaç tavsiyemiz olacaktır:

 

Kısaca; deneyimlerimizden hareketle sizlere tavsiyemiz; kusursuz ve profesyonel bir yıkama için, ruhsat sahibi olan ve kurumsal çalışan firmaları tercih etmeye özen gösterin.

Sunduğumuz Hizmetler

Halı yıkama servisimiz, üstün hizmet anlayışından bugüne kadar asla ödün vermedi. Sizlerden aldığımız geri dönütler sayesinde, halı yıkama sektöründe bir numara olmaya devam ediyoruz.

Halı yıkama konusunda hizmet veren firmamız, halı yıkamaya ilaveten;

 

Şikâyet ve Geri Bildirim

İnsanların iyi niyetini suiistimal etmemek, insan sağlığını tehlikeye sokmamak ve bize duyulan güveni hiçbir zaman boşa çıkarmamak adına açtığımız halı yıkama servisimizde, siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı bir hizmet sunabilme ilkesiyle halı yıkama sektöründeki yerimizi aldık. Bizimle ilgili her türlü şikayet ve isteklerinizi her zaman bildirebilirsiniz. Şikayetlerinizi, sosyal medya üzerinden ya da çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Bahçeşehir Halı Yıkama halı yıkama fabrikası olarak; 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34 numaralarımızdan rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Firmamız Bahçeşehir Halı Yıkama, çalışan bayan kesimi ve hafta sonu izinlerine temizliği sıkıştırmaya çalışan bayanları düşünerek hafta sonu da çalışmaya devam etme kararı almıştır.

Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikası müşteri hizmetleri telefon: 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34

0 212 691 15 95