0 212 691 15 95
Anasayfa / Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

Halı yıkama kategorisinde, İstanbul Başakşehir’de halı yıkama ve temizlik hizmeti sunduğumuz servis ağımız gün geçtikçe daha da fazla gelişmektedir. Halı yıkama sektöründe, en çok tercih edilen firmalardan biri olan Başakşehir Halı Yıkama fabrikası, her dakika sizlerin hizmetine hazır vaziyettedir. 7/24 hizmete açık olan, 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34 numaralı halı yıkama servisimizi arayarak dilediğiniz gün ve saate randevu alabilirsiniz. Halı yıkamadaki kaliteli ve güler yüzlü anlayışımız, kuruluşumuzdan bu yana asla değişmediği için popüler bir servis olarak tüm İstanbul’un gönlünde taht kurduk.

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama

 Üstün Teknolojimiz İle Halı Yıkama Aşamaları

1. Aşama

Halı temizlemenin birkaç aşaması söz konusudur. Bu aşamalardan ilki, toz almadır. Toz alma işlemi, toz makinesi ya da toz dolabı denilen bir makine ile yapılmaktadır. Kaba tozları giderilen halılar yıkama bölümüne gönderilir.

2- Yıkama

Toz alma işlemi giderildikten sonra yıkama işlemine gelen halılar, tam otomatik makinelerin kullanıldığı halı yıkama makineleri kullanılır. Makinede yıkanılmayacak olan halılar önce düz zemine serilir. Ardından iyice şampuanlanır ve durulanır. Tam otomatik sistemli makinelerde yıkanacak halılar ise, yürüyen bant sistemine alınıp ıslatma, şampuanlama, köpükleme, durulama, fazla suyu vakumlama ve rulo halinde sarma gibi farklı aşamalardan geçirilir. Durulama aşaması, halı üzerinde şampuan kalıntısı bırakmamak adına çok önemlidir.

3-Kurulama

Kurutma işlemi kapalı ortamlarda havalandırma ve ısıtma cihazları sayesinde kurutma odaları adı verilen yerde yapılmaktadır. Odaya ısı verilmesinin nedeni, sıcak hava sayesinde halılar üzerindeki nemli havanın buharlaşmasını sağlamaktır. Halılar kurutulduktan sonra havalandırma askıları dediğimiz askılarına alınır ve bir süre havalanmaları sağlanır. Ancak bu durum yaz aylarında değişir. Çünkü yazın; yağış olmadığı zamanlarda halılar, asılarak açık havada kurutulur. Bu konuda şunu belirtelim ki, halılarınız direk güneş ışığına ya da tozlara maruz bırakılmadan üstün tecrübemiz sayesinde gerekli önlemler alınarak kurutulur.

4- Son Kontroller

Halılarınız kurutulduktan sonra kontrol ünitemize alınarak tecrübeli ekibimiz tarafından kuruma esnasında halılarınızda oluşabilecek toz ve yapışabilecek havlardan arındırılır. Halı yıkamanın bu aşaması, elle veya tam otomatik makinelerimizle yapılır. Aynı zamanda bu işlem, yıkama sırasında gözden kaçan lekelerin kontrol edilip özel leke çıkarıcı sayesinde lekeye lokal işlem yapılması fırsatını verir.

5- Paketleme

Son aşama olarak halılarınız, müşteri numarasına göre etiketleme yapılarak özel ambalajlar ile paketlenir. Bu sayede uzman ekibimiz, servis süreci boyunca halılarınızı özenle ve titizlikle korumuş olur.

Evinizde Halı Temizlemeye Dair Pratik Bilgiler

elektrikli süpürge ile süpürün.

halınız yıkama işlemi sırasında daha kolay temizlensin. Halılarınızı amonyak kattığınız su yardımı ile silin ardından durulayıp halı yıkama şampuanı ile halınızı köpükleyin. Bir fırça yardımı ile iyice fırçalayın. Ardından kurumaya bırakın.

bölgeye buz koyarsanız sakınızı çıkarmak daha kolay olacaktır.

köşesine de ince lastik veya köpük sünger yerleştirerek kaymalarınızı önleyebilirsiniz.

yerlere tuz dökün. 5-6 saat sonra, ezik bölgenin kabardığını ve halılarınızın normal hale geldiğini göreceksiniz.

anında müdahale edilecek olursa, lekeler hiç kalmadan çıkacaktır.

güvelenme tehlikesine karşı koruyacaktır.

Başakşehir Halı Yıkama Olarak Yıkama Yaptığımız Halı Türleri

Her türlü halının yıkama işlemini, işinde profesyonel olan şirketimiz kusursuzca yapmakta ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ekmektedir.

 

Halı yıkama sektöründe bilinçsiz ve tecrübesiz olan firmalarının deforme ettiği halılarınızı, yıkama sırasında tamir etme yeteneğine sahip bir kuruluşuz.

 Lekeleri çıkarma konusunda garanti veren tek firma; Başakşehir Halı Yıkama

Halı temizleme işi, gerçekten profesyonellik isteyen bir iştir. Yaptığınız en ufak bir hata, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kaçırmaya neden olabilir. Halı yıkama esnasında her temizleyici, her lekeye asla uygulanmaz. Bizler profesyonel halı yıkama servisi olarak, halınızdaki lekelere göre bir yıkama yöntemi belirliyoruz. Öncelikle halıda oluşan leke, her ne lekesi olursa olsun anında müdahale gerektirir. Çünkü lekeye çok uzun süre maruz kalmış halılarda, lekeler inatçı hale gelebilir. Uzman personelimiz bu konuda, halı yıkama şampuanları kullanarak temiz bir iş çıkarmakta ve halılarınızı ilk günkü kadar pırıl pırıl etmektedir.

Başakşehir Halı Yıkama

Verdiğiniz randevuya, saati saatine riayet ederek evinizden aldığımız halılarınızı, hijyenik ve güvenli bir hizmet kapsamında iş yerimizde gerekli yıkama işlemlerini yaptıktan sonra güler yüzlü ekibimiz ve hızlı servisimizle ister nakit ister kredi kartı ile kapıda ödeme fırsatıyla elinize teslim ediyoruz. Firmamız halı yıkama konusunda, hem bireysel hem de kurumsal (kreş halıları, cami halıları, şirket halıları vb.) hizmet sunmaktadır.

Kendi çapında her meslek zordur ve illa getirdiği zorluklar vardır. Halı yıkama sektörü de, bu konuda hafife alınacak bir sektör değildir. Halı yıkama şirketi kurmakla iş bitmez. Halı yıkama işi; uzmanlık ister, sevgi ister, bunların da ötesinde emek ister.

Bunların yanında kaliteli temizleyiciler ve sanayi tipi makineler kullanmak da bu işin olmazsa olmazlarındandır.

Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak yıkama öncesi ve sonrasında sunduğumuz tüm servis hizmetlerimiz ücretsizdir.

Halı yıkama işlemi sonrasında, müşteriyi mağdur etmemek adına hızlı ve zamanında teslimat çok önemlidir. Yıkanan halılar, paketlendikten sonra servis sırasına göre araçlarımıza yüklenir ve randevunuz kapsamında adresinize güvenilir bir şekilde teslim edilir.

İstanbul’da hatırı sayılır bir halı yıkama firması olarak, tecrübemiz bünyesinde siz değerli müşterilerimize birkaç tavsiyemiz olacaktır:

Başakşehir Halı Yıkama: Sunduğumuz Hizmetler

Halı yıkama servisimiz hijyenik, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışından bugüne kadar ödün vermedi ve vermemeye de devam ediyor. Sizlerden aldığımız olumlu geri bildirimler sayesinde, vizyon ve misyonumuzdan taviz vermeyerek halı yıkama sektöründe bir numara olamaya devam ediyoruz.

Tamamen kapalı kurutma alanlarında, dünya markası ürünleri kullanarak, halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamız, halı yıkamaya ilaveten sizlerden gelen yoğun istek üzerine;

 

Şikâyet ve Geri Bildirim

Şirketimizin her bünyesinde çalışan ekibimiz,  bilgi ve tecrübe konusunda tam donanımlı olup bizlere güvenerek çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Siz ve sevdiklerinizin sağlığını düşünerek temiz bir hizmet verme anlayışımızla, ekibimize duyduğunuz güveni boşa çıkarmamak için gereken çabayı sarf ettiğimizden hiç şüpheniz olmasın. Sağlık dolu, ferah bir ortamda yaşayabilmek için halılarınızı halı yıkama servisimize verin biz de bu ortamı sizlere sunalım.

Şirket anlayışımız, sizlerden gelen her türlü olumlu ve olumsuz geri bildirimlere açıktır. Hiç çekinmeden eksiklerimizi tamamlamaya ve gücümüze güç katmaya yardımcı olabilirsiniz.Bize ulaşmak için sosyal medyalarımızı ya da 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34 numaralı çağrı merkezimizi kullanabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Üstün hizmet anlayışı kapsamında, çalışan müşterilerimizi servisimizden mağdur ve mahrum etmemek gayesiyle, sizler için hafta sonu da açığız.

Çalışma saatlerimiz;

Bize Ulaşın

Hizmetlerimizin detayını ve çalışma şartlarımızı web sayfamızda bulunan fotoğraf galerisinden ve videolarımızdan izleyebilir, firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Başakşehir Halı Yıkama telefon: 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34

0 212 691 15 95