0 212 691 15 95
Anasayfa / Güvercintepe Şahintepe Halı Yıkama

Güvercintepe Şahintepe Halı Yıkama

Güvercintepe Şahintepe Halı Yıkama

Halı yıkamada kalite ve güvenle tanışmak istiyorsanız Güvercintepe Halı Yıkama ve Şahintepe Halı Yıkama fabrikası olarak bizi arayın: 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34

Güvercintepe Şahintepe Halı Yıkama

Güvercintepe Şahintepe Halı Yıkama

Hakkımızda

İstanbul Başakşehir’de Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, ev-iş yeri temizliğinde uzman bir firma olmak için çıktığımız bu yolda sizlerin desteğiyle hedefimize ulaşmak için çalışıyoruz. Güvercintepe Halı Yıkama ve Şahintepe Halı Yıkama; sizlere güvenilir, uzman, modern, sistemli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir işletmecilik ile kusursuz hizmet sunmaktadır. İstanbul’un birçok bölgesine geniş servis ve şube ağı ile hizmet vermektedir.

Halı Kullanımında Uzman Tüyolar

Yıkama yapmadan halınızdaki tozları arındırmak istiyorsanız, halınızı nemli bir süngerle sildiğinizde halınızın çok kolay temizlendiğini göreceksiniz.

-Her halının başına gelen trajikomik bir durum olan; sakız yapışması. Halınıza sakız yapıştığında üzerine buz koyarak sakızın daha sert bir hal almasını sağlayabilir ve böylece sakızı kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

-Küçük boyutlu halı veya paspasların kaymasını önlemek için yere serilen dört ayrı köşeye köpük sünger parçası ya da ince bir lastik yerleştirebilirsiniz.

-Mekanın dar olmasından dolayı, mobilyalar bazen halıların üzerine çıkartılarak kullanılır. Bu durumda, halı üzerinde uzun süre duran mobilya ayaklarının izlerini yok etmek için ezilmiş yerlere tuz dökün. 5-6 saat sonra tuz dökülen ezik yerlerin kabardığını ve normal hale döndüğünü göreceksiniz.

-Halınızın yatmış tüylerini dikleştirmek için halının o bölgesine nemli ütü beziyle ütü sürmeniz yeterli olacaktır.

-Halınızın rengini canlandırmak için evde halı temizliği yaptığınızda son durulama suyuna biraz sirke eklemeniz yeterli olacaktır.

-Cilalı döşemeler üzerindeki halılar devamlı olarak kayar. Bu konuda önlem almak için, halınızın dört bir yanına, küçük birer tane yuvarlak kauçuk dikmeniz yeterlidir.

-Elektrik kesintisi ya da doğum günü partilerinde başımıza gelebilecek muhtemel bir durum ise, halıya mum damlamasıdır. Halıya mum damladığında, önce mum lekesini kazıyın ve sonra üstüne 3-4 tabaka yağlı kağıt serin. Daha sonra orta sıcaklıktaki bir ütü yardımıyla yağlı kağıtlara bastırın. Bu sayede mum kağıda geçecektir. Ancak bu işin başka bir püf noktası ise; kağıdı devamlı olarak değiştirmektir.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

1- Toz Alma

Yıkama işlemine başlamadan önce halılarınız, son teknoloji toz alma makinesine (toz dolabı) konulur. Makineden çıkan halılar, içindeki toz, kum, kıl gibi yabancı maddelerden arındırılır.

2- Yıkama

Halılarınız toz dolabından geçirildikten sonra 100% bitkisel halı şampuanları ile sanayi tipi otomatik makinelerin çift yönlü fırça yardımıyla her iki tarafı da dönüşümlü olarak yıkanır. Makinenin son aşamasında, halı üzerinde bulunan şampuan ve su durulanıp vakumlanır.

3- Santrifüj

Bant sistemli otomatik cihazdan çıkan halılarınız, sıkma yapılması için santrifüj makinesine alınır. Burada makine uygun devire getirilerek halı üzerindeki fazla su atılmaya çalışılır. Halılarınız santrifüj makinesine rulo şeklinde konulduğu için halılarınız sıkma esnasında hiçbir zarar görmez.

4- Havalandırma Askıları

Santrifüjde sıkma işlemi gerçekleştirilen halılar havalandırma askılarına asılıp bir süre burada havalandırılır. Daha sonra halılarınız, içinde sürekli sıcak hava üfleyen bir cihazın bulunduğu kurutma odası adı verilen odalara alınır. Burada 8 saat gibi kısa bir sürede kuruması sağlanır.

5- Paketleme

Kurutma odasından çıkarıldıktan sonra hav alma makinesinde taranan halılarınız, pırıl pırıl olduktan sonra servis bölgesine göre sınıflandırılarak paketlenir ve ücretsiz hizmet veren servis araçlarımıza yüklenir.

Halılarımı yıkatmayı düşünüyorum ne yapmalıyım?

Firmamızı 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34 numaralı telefonlarımızdan arayarak detaylı bilgi alabilir ve uygun bir zamana randevu talep edebilirsiniz.

Halı yıkama fiyatları nedir?

Halılarınızın yıkama fiyatları; İpek halı, Isparta halısı, Çin halı, gibi tüm halı çeşitlerine ve servis yapılacak bölgenin uzaklığına göre farlılık göstermektedir.

Piyasada halı yıkama konusunda neden fiyatlar değişkenlik gösteriyor?

Bu sorunun cevabı birçok kritere göre değişkenlik gösterir. Örneğin; kullanılan temizleyiciler, kullanılan ekipman, verilen emek, harcanan zaman, çalıştırılan eleman vb. Bu unsurlar, genellikle maliyeti etkileyen faktörlerdir.

Halı yıkama işleminde kullandığınız temizleyicilerin özellikleri nelerdir?

Temizlik bitince gözümüzün arkada kalmaması hepimizin başlıca prensibidir. Halı yıkama konusunda bizde, halılarınızda olumsuz bir iz bırakmaması için kullandığımız deterjanları itinayla seçiyoruz. Kullandığımız temizleyicilerin oksijen bazlı olmasına dikkat ediyoruz. Bu tür temizleyiciler, hidrojen bazlı temizleyicilerde olduğu gibi kalıntı bırakmaz ve uçar gider. İçerisinde insan sağlığını tehdit edecek aşırı derecede kimyasal yoğunluğu yoktur. Yıkanacak ürüne göre pH aralığı 5 ile 7.5 arasında farklılık gösteren ürünleri tercih etmekteyiz.

Vicdani Sorumluluk

Günümüz hizmet sektörlerinde maalesef her türlü hileye başvurulmakta ve insanların iyi niyetleri göz ardı edilmektedir. Her sektör kendi içinde “hop yap, para kap” anlayışı ile çalışmanın en kestirme yollarını aramaktadır. Mesela, ortalama 48 saat yıkanması gereken halıları 8 saat gibi bir cüzi rakamla yapabileceğini iddia edenleri duyduk. Zaten bir halının kurutma odasında kurutulması 8 saati buluyor. Bu gibi komik duyumları, bu tür işletmelere maruz kalıp da sonrasında bizlerle çalışan müşterilerden duymaktayız. Para kazanmanın ne kadar meşakkatli ve ehemmiyetli olduğu bir ülkede, bu tür haksız kazançların elde edilmesi sizleri üzdüğü kadar bizleri de üzmektedir.

En Büyük Farkımız Kalitemizdir

Halılarınız yıkanmak üzere şirketimize getirildiğinde ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Ekolojik deterjanlarımız, bünyesinde bulundurduğu bitki özlü aktif bileşenleri sayesinde halınızın diplerine kadar sinmiş olan inatçı leke ve kokuları giderir. Yüksek vakumlama gücüne sahip otomatik makinelerimiz, döner başlıklı fırça makinemiz ve son teknoloji kurutma makinelerimiz ile uzman ve sertifikalı personellerimiz tarafından halılarınız itinayla temizlenir.

Halı Örtüsü

Kire karşı dayanıklı bir halı ile henüz karşılaşmadığımızı belirtmek isteriz ki, siz kadınlar da zaten halılarınızın ne denli kirlendiğinin farkındasınız. Farkında olduğunuz için de  “halı örtüsü” kavramı yakın geçmişte hayatınıza girdi ve bununla birlikte cebinizi,  cüzdanınızı boşaltarak satın aldığınız halılarınızı kirlenmeye karşı koruma altına almaya çalıştınız. Çünkü gözünüz gibi baktığınız halılarınızın kirlenmesi durumunda koltuk yıkama işleminin ne kadar meşakkatli bir işlem olduğunu biliyorsunuz.

Bizlere vermiş olduğunuz güven ve destekle, benimsediğimiz kesintisiz hizmet anlayışı sayesinde İstanbul’un onlarca noktasında oluşturduğumuz servis ağımızla sizlerin parasını değil gönlünü kazanmaya geldik. Sizler de gelin, profesyonel, modern ve nazik anlayışımızı görün ve halı yıkama hizmetimizden faydalanın.

Kusurumuz Varsa Söyleyin Yoksa Takdir Edin

Halı yıkama konusunda, bugüne kadar asla kaliteden ödün vermeyen firmamız, sizlerden aldığı geri bildirimler sayesinde, kendinize gereken düzeni sağlamakta ve bu sayede halı yıkama sektöründe bir numara olmaya devam etmektedir.

Firmamız, halı yıkamaya alternatif olarak sizlere ek hizmetler de sunmaktadır. Bunlardan bazıları; yerinde halı yıkama, stor perde yıkama, yorgan yıkama ve halı kenarına overlok yapımı gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Şikâyet ve Geri Bildirim

İnsanların iyi niyetini suiistimal etmemek, insan sağlığını tehlikeye sokmamak ve bize duyulan güveni hiçbir zaman boşa çıkarmamak adına açtığımız halı yıkama servisimizde, siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı bir hizmet sunabilme ilkesiyle halı yıkama sektöründeki yerimizi aldık. Bizimle ilgili her türlü şikayet ve isteklerinizi her zaman bildirebilirsiniz. Şikayetlerinizi, sosyal medya üzerinden ya da çağrı merkezi numaramız aracılığıyla bize iletebilirsiniz. 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34 numaramızdan rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz

Çalışan tüm müşterilerimize, halı yıkama konusunda daha iyi bir hizmet verebilmek için hafta sonu da açığız.

Bizler Güvercintepe Halı Yıkama ve Şahintepe Halı Yıkama olarak halılarınızı bilgi, beceri ve tecrübemize alın terimizi ekleyerek İstanbul’un en düzenli tesisinde yıkıyoruz. Tüm dost ve müşterilerimizi bu kusursuz hizmetimizi görmek üzere fabrikamıza bekliyoruz. Güvercintepe Şahintepe Halı Yıkama 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34

0 212 691 15 95