0 212 691 15 95
Anasayfa / Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Halı, kilim ve battaniyelerinizi en kaliteli şekilde temizletmek isterseniz Kayaşehir halı yıkama hizmetini göz önünde bulundurabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyetini ilke edindiğimiz bu hizmette, aldığınız sonuçtan memnun kalmamanız mümkün değildir. Siz de bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz; bizimle iletişime geçip halılarınızın yıkanmasını talep edebilirsiniz.

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetimizin aşamaları şu şekildedir;

Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Kayaşehir halı yıkama olarak halılarınızın son teknolojiyle donatılan tesisimizde son derece hijyenik bir ortamda yıkayarak derinlemesine temizliyoruz. Ayrıca halılarınız oluşabilecek her türlü hasar, yangın ve hırsızlığa karşı sigortalıyoruz. Sağlığınızı tehdit eden ağır kimyasallar yerine tamamen çevre dostu ve organik ürünlerle halılarınızı ilk günkü haline getirerek ücretsiz servisimizle kapınıza kadar getirip size teslim ediyoruz. Halı yıkama işleminizin başlatılması için sizin tek yapmanız gereken bizimle irtibat kurmak. Akabinde müsait olduğunuz gün ve saatte gelerek, halılarınızı evinizden teslim alıyoruz. Halılarınızın tahmini teslim gününü hakkında bilgi vererek size en uygun saatte teslim ediyoruz. Siz de Kayaşehir’de halısını bize yıkatan binlerce mutlu müşterimiz arasında yer almak isterseniz; 0212 691 15 95 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilir ve gerçek halı temizliğiyle hemen tanışabilirsiniz.

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Halılarınızı Belirttiğiniz Tarihte Alıyoruz;

Halı yıkama destek hattı üzerinden bize ulaşmanız halinde iş yeri ya da evinizden halılarınızı yıkanmak üzere teslim alıyoruz. Yıkama sonrası halınızın ne zaman iade edileceği hususunda herhangi bir endişeye kapılmanıza gerek kalmadan rahatlıkla halı ve kilimlerinizi Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikası’nın servis elemanlarına teslim edebilirsiniz. Yıkama fabrikamızı aramanız halinde, halınızın alımının yapılabilmesi için müsait olunan bir tarih vermeniz durumunda, yıkama işleminin ivedilikle başlayabilmesi için servis elemanlarımız tarafından halılarınız yıkama ile ilgili tüm detayları içeren bir fiş karşılığında sizden teslim alınacaktır.

Son Teknolojiyle Donatılan Tesisimizde Yıkıyoruz;

Halı yıkama esnasında tükettiğimiz bir takım özel ilaçlar bulunmaktadır. Bu ilaçlar halınıza ve sağlığınıza herhangi bir zarar vermemektedir. Fakat evde çıkarılması çok zor olan halınızdaki bütün inatçı lekelerin yok olduğuna şahit olacaksınız. Gayet hijyenik bir şekilde, halı veya killimlerinizin yıkama işlemi gerçekleşecektir. Çıkmaz diye tahmin ettiğiniz tüm lekelerin yüzde yüz olarak kaybolduğunu, halılarınızın profesyonel bir tesiste temizlendiğini halınızı teslim almanızın hemen ardından farkına varacaksınız.

Hızlı Halı Kurutma Odaları;

Yıkama fabrikamızda tasarladığımız ve yaklaşık bin beş yüz metrekare halı kapasitesine sahip özel kurutma odalarımızda halılarınızı yıkama sonrasında yirmi dört saat gibi kısa bir süre içerisinde kurutuyoruz. Kayaşehir halı yıkama fabrikamızdaki bu özel kurutma işlemi sonrasında halılarınızın son kontrol ve paketleme işlemini yaparak halınızı ilk günkü gibi yeniden mutlu bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Böylelikle halılarınızda herhangi bir koku oluşumunun önüne geçerek, yüzde yüz kurumuş bir şekilde kullanmanıza olanak sağlıyoruz. Bu anlamda halı yıkama işleminin, sektöre hakim, her türlü halı modelinin yıkanması ve kurutulması konusunda işinin ehli olan kişilerce bu işlemlerin yapılması önem arz etmektedir. Ev ortamında bu şekilde bir halı yıkama işlemi yapmaya imkanınız olmadığından dolayı, Kayaşehir Halı Yıkama firmamızla iletişime geçmeniz sizin menfaatinize olacaktır.

Tam Zamanında Eve Teslim;

Yıkama, kurutma, son kontrol, parfümleme ve paketleme işlemi sonra eren halı, kilim ve yolluklarınızı sizin müsait olduğunuz gün ve saatte adresinize teslim ediyoruz. Halı yıkama ücretinin teslimat anında peşin olarak kapıda yapıldığını, öncesinde kesinlikle herhangi bir ücret talep etmediğimizi belirtmek isteriz. Yani yıkanması üzere bize teslim ettiğinizde iade edilene kadar herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktadır. Halınızın teslimat günü ve saatini siz belirlemiş olduğunuzdan, ödeme yapmakta ve halılarınızı teslim almakta tarafımızdan herhangi bir sıkıntı yaşamanız mümkün değildir.

Hizmetimizde Dikkat Edilenler

Temizlenmek üzere bize güvenle teslim ettiğiniz halılarınız için en önemli ilkemiz, hayalini kurduğunuz temizlikteki halınızı siz değerli müşterilerimize ulaştırmak ve güveninizi boşa çıkarmamaktır. Tüm inatçı lekeleri çıkarmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak en büyük gayemizdir. Müşterinin memnuniyetini son derece kazanmış olmamızda, halı yıkama hizmetimiz kadar güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımızın da katkısı büyüktür. Böyle bir hizmet anlayışı ile halılarınızı en hijyenik şekilde temizliyor ve sizlere sunuyoruz.

Yıkama işleminin en iyi şekilde gerçeklemiş olması kadar, kurutma işleminin de doğru bir şekilde yapılması da büyük önem taşımaktadır. Kurutmanın profesyonel bir şekilde yapılmaması halinde, halılarınızda küf, mantar ve rutubete bağlı koku meydana gelebilir. Bu yüzden kurutma işleminin mutlaka yıkama sonrasında tesisimizdeki gibi halı kurutma için özel olarak tasarlanan bir kurutma odasında yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda halıların özel kurutma odalarında kurutulması hijyenik koşullar açısından da önemli rol oynamaktadır. Bu nedenle halılarınızın Kayaşehir Halı Yıkama fabrikası gibi donanımlı bir firma tarafından yıkaması sizin yararınıza olacaktır.

Halı yıkama uygulamasının sona ermesinin ardından müşteri memnuniyeti açısından tam vaktinde teslim edilmesine de özen göstermekteyiz. Halı yıkama işleminin yeterli donanıma sahip bir firma tarafından yapıldığı ancak o firmanın belirttiği gün ve saatte teslim edilmesi ile anlaşılır. Bu yüzden Kayaşehir halı yıkama fabrikası olarak firmamıza itimat ederek teslim ettiğiniz kilim ve halıların, belitmiş olduğunuz tarihte adresinizde tıpkı ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde olmasını sağlıyoruz. Bu nedenle firmamızla önceden telefonla ulaşmanız yeterli olacaktır. Arzu ettiğiniz gün ve saatte teslim edilen halılarınız, hak ettiğiniz kalitede yıkanmış olarak adresinize geleceği için siz de halılarınızın keyfine varacaksınız.

Kayaşehir Halı Yıkama Avantajları

Yılda en az iki sefer yıkanması gereken halıların yıkama işlemi ekonomik bir şekilde yapılması bütçeniz açısından ciddi anlamda önem taşımaktadır. Hijyen konusunda tavizi bulunmayan müşterilerimizin, halı yıkama ihtiyaçları konusunda profesyonel bir halı yıkama denildiğinde firmamızın ilk akla geldiğiniz ve bizden başka bir firmayı tercih etmediğini biliyor ve bundan dolayı da büyük mutluluk duyuyoruz. Kayaşehir gibi bir uydu kentte ya da müstakil ev ortamında halı yıkama işlemini evde gidermek pek mümkün olmadığı için derinlemesine bir halı yıkama sağlanamaması ne yazık ki mümkün değildir. Bu yüzden kesinlikle Kayaşehir halı yıkama firmamızın paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayan avantajlarından faydalanmak için Kayaşehir ve Başakşehir’in tüm bölgelerinden firmamıza halı yıkama, stor perde yıkama ve yatak-yorgan yıkama gibi ihtiyaçlarınızla ile ilgili başvuruda bulunabilirsiniz.

Kayaşehir ve Başakşehir’de sağladığımız tüm bu ayrıcalık ve avantajlara sadece Kayaşehir Halı Yıkama firması olarak bize başvurmanız durumunda erişilebileceğinizi belirtmek isteriz. Aile bütçenize ciddi anlamda katkı sağlayan fiyatları ile sunduğumuz temizlik hizmetlerinden hemen istifade etmek istiyorsanız bize telefon numaralarımız üzerinden ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizi aramanız halinde sizden; yıkatmak istediğiniz halı, kilim veya yollukların sayısı ve açık adresiniz istenecek olup Kayaşehir halı yıkama fiyatları ile ilgili tüm bilgiler verilecektir. Halılarınızın teslim alınması için sizinle birlikte müsait bir zamana karar vererek, halı yıkama işlemini başlatabilmemiz için ücretsiz servis elemanlarımız adresinize yönlendirilecektir.

Kayaşehir Halı Yıkama Fiyatları

Kayaşehir Halı Yıkama olarak sunmuş olduğumuz halı yıkama hizmetlerinin Başakşehir halı yıkama fabrikaları arasında en ucuz fiyatlarla siz değerli Başakşehir sakinlerine sunulduğuna emin olabilirsiniz. Halı yıkama ve diğer hizmetlerimizin birinci kalitede olmasının yanı sıra ekonomik fiyat taşıması da firmamızın müşteri memnuniyetine ne denli önem verdiğini sergilemektedir. Siz de gerek Başakşehir, gerek Kayaşehir’de uygun fiyatları ile vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetleri ile tanışmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz.

Boyuta Göre Fiyat

Kayaşehir Halı Yıkama olarak bir halının yıkama maliyetini hesaplarken halının metrekare ve modeline göre fiyat belirlemesi yapmaktayız. Yıkanmak üzere firmamıza teslim etmiş olduğunuz halının boyutu ve modeline göre yıkama fiyatları değişiklik göstermektedir. Küçük bir halıya sahipseniz halınızın yıkama maliyeti o denli düşük olacaktır.

Başakşehir Servis Bölgelerimiz

Kayaşehir Halı Yıkama firması olarak Başakşehir ilçemizin tüm bölgelerine ücretsiz servis imkanıyla halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Başakşehir halı yıkama hizmeti verdiğimiz bölgeler;

 

Ayrıca bizi sosyal medya adresimiz üzerinden de takip edebilir, birbirinden cazip kampanyalarımızdan anında haberdar olabilirsiniz. Kayaşehir Halı Yıkama telefon: 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34

0 212 691 15 95