0 212 691 15 95
Anasayfa / Onurkent Metrokent Oyakkent Halı Yıkama

Onurkent Metrokent Oyakkent Halı Yıkama

Aktif olarak kullanılan mekânların başında ev, iş yeri vb. yerler gelir. Dolayısıyla evin içinde koltuğundan kanepesine, perdesinden halısına ne varsa, her şey kirlenmeye mahkûmdur. Başakşehir ilçemizde ikamet edip de Metrokent Halı Yıkama, Onurkent Halı Yıkama ve Oyakkent Halı Yıkama firması arayışı içindeysenız, kirlenen halılarınızı yıkatmak için Kayaşehir Halı Yıkama merkezimizin 0 212 691 15 95 numarasından 7/24 randevu talep edebilirsiniz.

Onurkent Halı Yıkama Metrokent Halı Yıkama Oyakkent Halı Yıkama

Onurkent Halı Yıkama Metrokent Halı Yıkama Oyakkent Halı Yıkama

Bizler, İstanbul Başakşehir Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Stor Perde Yıkama ve ev-işyeri temizliğinde lider firma olmak için çalışıyoruz. Kayaşehir Halı Yıkama; Onurkent Halı Yıkama, Oyakkent Halı Yıkama ve Metrokent Halı Yıkama sizlere hijyenik, modern, güvenilir, uzman çalışanlara sahip, sistemli, disiplinli ve müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli bir işletmecilik olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

İşyerimizde kullanılan tüm makine çeşitleri, sanayi tipi ve teknolojiye sahip  halı yıkama makineleridir. Bu makinelerden bazıları; bilgisayarlı tam otomatik halı yıkama makinesi, özel olarak üretilen halı kurutma makinesi ve 1500 metrekarelik halı kurutma odası gibi bölümlerimiz mevcuttur.

Halı Yıkamaya Dair Merak Edilen Sorular

Halıları ne kadar sıklıkla temizlemek gerek?

Halılarınız gün içinde o kadar çok kir, leke ve bakterilere maruz kalıyor ki, adeta birer mikrop deposuna dönüşüyor. Ancak düzenli bir bakım sayesinde halılarınızın çabuk yıpranmasını engellemiş ve hijyene kavuşmasını sağlamış olursunuz.

Temizlik yöntemi ve materyalleriniz neler?

Bildiğiniz gibi, piyasada tek tip halı markası ve modeli yok. Onlarca çeşit halının bulunduğu halıcılık sektöründe, uzman ekibimiz her halıya uygun bir temizlik metodu uygulamaktadır. Kullanılan temizleyicilerin kaliteli ve güvenli olmasına özenle dikkat eden profesyonel kadromuz, aldığı halı yıkama eğitimleri ışığında halılarınızı büyük bir titizlikle temizlemektedir.

Lekeleri çıkarma konusunda garantiniz var mı?

Nasıl ki, her halının kumaş yapısına göre bir yıkama yöntemi varsa, her lekeye özgü bir temizleme tekniği vardır. Fakat şunu belirtmek isteriz ki, halıya dökülen leke her ne lekesi olursa olsun, o bölgeye anında müdahale çok önemlidir. Uzun süre lekeye maruz kalmış halılarda, özel çözelti ve halı yıkama şampuanları kullanmaktayız. Bu sayede halınızdaki lekeleri çıkarma garantisini veriyoruz.

Halıların evden alınıp eve teslim süreci nasıl işler?

Çağrı merkezimiz aracılığıyla aldığınız randevulara mümkün oldukça uygun davranmaya çalışarak, dilediğiniz gün ve saatte belirttiğiniz noktada oluyoruz. Ancak dürüst olmak gerekirse bayram, hafta sonu gibi siparişlerin yoğun olduğu günlerde bu süre değişiklik gösterebiliyor. Genel olarak makine halılarınızın 3, dokuma halılarınızın 5 gün içerisinde teslimi gerçekleşmektedir.

Teslimat sırasında nasıl bir muhafaza sağlıyorsunuz?

Temizleme ve kurutma işlemi sonrasında son kontrolleri yapılan halılarınız, doğru bir şekilde etiketlenerek uygun yöntemle ambalajlanır. Bu sayede teslimat sırasında halılarınızın tekrar kirlenmesini önlemiş  oluruz.

Yıpranan halı saçakları için nasıl bir işlem yapıyorsunuz?

Halılarınızın uç bölgelerinde bulunan saçaklarda, zamanla kopma meydana gelmesiyle saçaklı bölgeler deforme olabilir. Titizlik ve hassasiyetle temizlendiği taktirde saçaklarınızın ömrü uzar. Ayrıca, isterseniz saçaklı halılarınızı da saçaksız halı haline getirebiliriz.

Servisleriniz ücrete tabi mi?

Yıkama işlemi için arayan her müşterimizin halı yıkama fiyatlarından sonra sorguladığı sorularda biri de, servislerimizin ücretli olup olmadığıdır. www.kayasehirhaliyikama.org web adresimizde belirttiğimiz servis bölgelerinden kesinlikle ücret talep etmemekle birlikte halılarınız dilediğiniz saatte kapınızdan alınıp yıkama işlemi sonrasında tekrar kapınıza bırakılmaktadır.

Halı temizliğinde nelere dikkat etmemizi önerirsiniz?

Halılarınızı günlük periyotlarla süpürerek tozunu alın. Sileceğiniz zaman, sadece halı yıkama için üretilen, parlaklık veren antibakteriyel ürünler kullanmanızı tavsiye ederiz.

Silme işleminden sonra ortamda kötü koku yapmaması için halınızın bulunduğu yeri iyice havalandırın ki kurumaya başlasın.

Her yıkama işlemi sonrasında halılarım çabuk kirlenir mi?

Daha halılarınız temizlenme aşamasında iken, ne zaman kirleneceği konusunda düşünmeye başlıyorsunuz. Temizletme işleminden sonra halıların çabuk kirlendiği fikri yanlıştır. Çünkü profesyonelce ve özenle yapılan temizliğin ardından, halıların hav aralarına çöken, dibe birikmiş kirler halı yüzeyinden tamamen arındırıldığı için halılarınızın kirlenme hızı daha az olur.

Onurkent Halı Yıkama, Oyakkent Halı Yıkama ve Metrokent Halı Yıkama

Adresinizden aldığımız halılarınızı büyük bir itina ve tecrübe ile temizlediğimizden hiç şüpheniz olmasın. Halı ve diğer ev tekstil ürünlerinizin temizliğinde, sağlıklı deterjan çeşitleri kullanmakta ve temiz bir iş çıkarmaktayız.

Halı yıkama sektöründe kaliteli temizleyiciler, sağlam makineler kullanmak yeterli değildir. Bu ekipmanları tamamlayacak uzman bir kadro olmazsa olmazlardan biridir.

Kayaşehir Halı Yıkama servisi olarak çalıştırdığımız her eleman gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Ayrıca bütün personelimiz, sizlere güler yüzlü hizmet vermekten büyük onur duymaktadır.

Firmamız, siz değerli müşterilerimize her türlü ödeme kolaylığı sunmaktadır. Tüm kredi kartı çeşitlerine taksit yapmakta ve ister nakit ister kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı sağlamaktayız.

Temizlenme işleminden sonra yapılacak en önemli görevlerimizden biri de, hızlı ve güvenilir teslimattır. Yıkanan halılarınız etiketlenip ambalajlandıktan sonra servis araçlarımıza yüklenir ve belirtilen adrese uygun bir şekilde teslim edilir.

Firmamızın sunduğu halı yıkama sonunda, halılarınız güvenli ve ücretsiz olarak servis edilmektedir.

Sadece bireysel değil, kurumsal halı yıkama konusunda da hizmet vermekteyiz.

Kayaşehir Halı Yıkama Tavsiyeleri

İstanbul’un hatırı sayılır halı yıkama şirketlerinden biri olarak, güvenilir olmayan firmalarla halılarınızı ve zamanınızı kaybetmeyin. Halılarınızı kesinlikle güvenilir ve servis hizmeti bulunan firmalara emanet ediniz. Halınızı verdiğiniz yıkama firmasının tam adres bilgilerini isteyiniz ki, bir sorun çıktığında işletmeye gidebilesiniz. Sağlık ve hijyen konusunda titiz firmalarla irtibata geçiniz.

Onurkent, Metrokent ve Oyakkent’te Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Tamamen kapalı kurutma alanlarında, dünya markası ürünleri kullanarak, halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamız, halı yıkamaya ilaveten sizlerden gelen yoğun istek üzerine;

 

Fabrikamız bünyesinde çalışan personellerimiz, bu konuda yeterince bilgi sahibi ve tecrübelidir.

Şikâyet ve Geri Bildirim

Kayaşehir Halı Yıkama için kuruluşumuzdan bu yana, insan hayatına önem verdik. Haliyle insanlara sağlıklı ve ferah bir ortam sunabilmek için halı yıkama sektörüne girdik. Bu nedenle sizlerden gelen olumlu veya olumsuz her geri bildirim, bizler için birer fırsattır. Dolayısıyla şikayetlerinizi, bizlere sosyal medya ya da çağrı merkezi numaralarımız aracılığıyla çekinmeden iletebilirsiniz. Servis ekibimizle yaşadığınız herhangi bir sorun olduğunda da, 0 212 691 15 95 numaralı hattımızdan rahatlıkla bizlere bildirebilirsiniz.

Sorunsuz ve profesyonel bir yıkama için; ruhsatlı ve kurumsal firmaları tercih etmeye özen gösterin.

Saygın bir işletme olarak, bahsettiğimiz hususların tamamına dikkat ederek halı yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Halılarınızı güvenli ellere ve deneyimli personele teslim etmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Hizmet alanımızı geliştirerek ve genişleterek İstanbul’un hemen hemen her semtinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca sadece halı yıkama yapmıyoruz, evde yıkamakta zorlandığınız tüm ürünlerinizin temizliğini ve bakımını yapmaktayız. Kullanıcılarımıza %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen Siz kıymetli halı yıkama servisimizi kullanan kullanıcılarımıza bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Yıkaması Yapılan Halı Çeşitleri

 

 

Çalışma Saatleri

Onurkent, Metrokent ve Oyakkent Halı Yıkama Sosyal Medyada!

Kayaşehir Halı Yıkama fabrikası bünyesinde Başakşehir ilçesinde birinci sınıf halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmeti sunan Onurkent Halı Yıkama, Oyakkent Halı Yıkama ve Metrokent Halı Yıkama olarak çalışma şeklimizi ve hizmetlerimizin detayını sayfamızda bulunan fotoğraf ve videolarımızdan izleyebilir, istediğiniz anda iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz. 0 212 691 15 95 – 0 536 496 72 17 – 0 212 688 09 34

 

0 212 691 15 95