0 212 691 15 95
Anasayfa / Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Esenler halı yıkama olarak; İstanbul Esenler’de halı yıkama, stor perde ve koltuk yıkama gibi temizlik ihtiyacınızda ekonomik ve hızlı çözümler üretmekteyiz. Sektörde deneyimli çalışanlarımız ve tam donanımlı Esenler halı yıkama tesisimizle İstanbul ve Esenler halı yıkama fabrikaları arasında daima ön sıralarda yer almaktayız.

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama İle Çocuklu Evlerde Bulunan Halı ve Kilimler Tertemiz

Esenler halı yıkama fabrikamızda fazlasıyla kirlenen kilim, yolluk ve halılarınızın derinlemesine yıkama işlemi için bize ulaşabilirsiniz. Fazla kirlenen kilim ve halılar akla geldiğinde bu tür durumlara en çok da çocuklu ailelerde rastlamaktayız.

Çocuk bulunan evlerde yerde serili duran halının üzerine içecek ya da sulu yemek gibi leke bırakacak sıvıların dökülmesi yüksek ihtimaller arasındadır. Halınızı bu ve buna benzer risklerden korumanın en kolay yolu ise gibi halıların üzerine dekorasyon açısından da pek sorun yaşatmayan halı örtüleri serilebilir.

Esenler Halı Yıkama: Halı Yıkama Makinesi İle Temizlik

Esenler halı yıkama firmamızdan destek almadan halı temizlemeniz size çok iyi sonuçlar vermese de evde halınızı kendiniz de temizleyebilirsiniz. Yüzeysel olarak yapılacak temizlik, halının derinindeki kir ve tozları çıkarmayacağından dolayı zaman kaybı dışında hastalıklara da yol açacaktır.

Evlerde vakumlu yıkama makinesi ile yapılan halı temizliği temizlik sürecinin önemli aşamalarındandır. Bunun nedeni makine üretimi sanayi tipi halıların temizlenme işlemlerinin bu halı yıkama makineleri ile yapılmasıdır. Bu makinelerde tüm halılar derinlemesine şekilde uygun deterjanlar da dikkate alınarak temizlenmektedir.

Halılarınızın kirden rengi solan görüntüsü bu şekilde yeniden ilk dönemde olduğu gibi açılmakta ve rengini belli etmektedir. Halı yıkama makinelerinde ancak halıların yapısına zarar vermeyen deterjan ve temizleme yöntemleri kullanılır. Yani makine üretimi olarak ayrılması sonrasında yeniden hassasiyet farklılıklarına göre değerlendirme yapılmaktadır.

Esenler Halı Yıkama Zaman Hassasiyeti İle Halı Yıkama Yapıyor

Esenler’de halı yıkama hizmeti sunan firmamızda zaman hassasiyeti önemli bir konudur. Esenler halı yıkama fabrikası olarak Esenler’de temizlik ihtiyacı olan müşterilerimizden gelen halı yıkma taleplerinin ardından fabrikamız size uyacak gün ve saate halı teslim alınması için randevu verir. Adresinizden alınan halınız hızlıca fabrikamızda getirilir ve yıkama süreci başlatılır. Ortalama 3 gün süren yıkamanın ardından halınız Esenler halı yıkama fabrikamız tarafından adresinize teslim edilir.

Diğer Servis Bölgelerimiz

 

İstanbul Avrupa yakası Esenler Halı Yıkama, stor perde yıkama ve koltuk yıkama firması telefon: 0 212 691 15 95

0 212 691 15 95